قوانین خدمات

قوانین خدمات
قوانین خدمات لوپاس 6049049494

قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران

تمامی فعالیت و روال کاری لوپاس مطابق با قوانین و مقـررات جمهـوری اسلامـی ایـران است.

قوانین خدمات لوپاس 98490498490

قانون تجارت الکترونیکی

لوپاس خود را ملزم به رعایت قانون تجارت الکترونیک میداند و قانون مداری را سرلوحه کار خود قرار میدهد.

قوانین خدمات لوپاس 4098048940998049

حمایت از حقوق مصرف کننده

لوپاس خود را ملزم به رعایت قانون حمایت از حقوق مصرف کننده میداند و همواره بر این امر تاکید و اهمیت دارد.

خط مشی :

تمامی فعالیت و روال کار لوپاس تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. قبل از استفاده از امکانات سایت شما باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید و درصورت عدم رعایت قوانین کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر می باشد و سایت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

توافقنامه کاربر :

برای استفاده از خدمات و امکانات لوپاس لازم است که مفاد این توافقنامه و قوانین را که در ذیل آمده است بطور کامل مطالعه نموده و موافقت خود را با تمامی قسمت ها و بخش های آن اعلام دارید. استفاده از خدمات لوپاس به این معناست که کاربر ضمن مطالعه کامل مفاد این توافقنامه فرصت لازم برای انجام بررسی های قانونی و حقوقی در مورد آن را داشته است لذا هرگونه استفاده از خدمات و امکانات این سایت بمنزله پذیرش این توافقنامه و قوانین است.

مقررات عمومی

لوپاس می تواند در صورت بهبود و ارتقاء ساختار های خود قوانین و مقرارت را تغییر بدهد و قوانین جدیدی را با توجه به شرایط وضع کند و از کاربران و همکاران انتظار می رود که از قوانین جدید پیروی کنند.

تعهدات لوپاس

لوپاس تعهد می دهد که تمامی اطلاعات مورد نیاز و قابل انتشار را به صورت واضح و جامع در اختیار کاربران خود قرار دهد.

لوپاس تعهد می دهد که در فعالیت های کاری از راهکار هایی اصولی و درست استفاده کند.

لوپاس در مقابل محتوا های تبلیغاتی و غیر کاری که امکان انتشار آن ها وجود دارد مسئولیتی ندارد و از کاربران انتظار می رود که اخلاق کاری را حفظ کنند و از به اشتراک گذاشتن محتوا های غیر کاری و نادرست جلوگیری کنند.

لوپاس تمام سعی خود را برای بهبود سامانه و وب سایت خود به کار می برد اما در صورت بروز مشکلاتی در این زمینه با شکیبایی خود ما را همراهی کنید.

لوپاس با توجه به ارزش های خود برای کمک و راهنمایی کاربران مشاوره رایگان را در اختیار آن ها قرار داده است اما تعهد و مسئولیتی در مقابل پاسخگویی لحظه ای ندارد و تمامی کاربران بایستی برای دریافت پاسخ سوالات خود شکیبا باشند.

تعهدات کاربران

هویت و اطلاعاتی که لوپاس درخواست می کند باید به صورت شفاف بیان شود تا در صورت بروز مشکل امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد.

تمامی فعالیت های کاربران بایستی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و در راستای قوانین و اصول لوپاس باشد.

شرح موارد ممنوع

1 - انتشار محتوا های گمراه کننده و بی اساس
2 - اختلال در نظم و قوانین کاری
3 - انتشار محتواهایی که سبب ضرر می شود
4 - اعمال فعالیت هایی برای نفوذ به پایگاه داده لوپاس
5 - اعمال فعالیت هایی بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین لوپاس
6 - تجاوز به حریم خصوصی و قانونی دیگرانتجاوز به حریم خصوصی و قانونی دیگران

مالکیت فردی

تمامی محتویات وب سایت لوپاس متعلق به شرکت پرگاس انفورماتیک پارس آریا می باشد و مشمول قوانین مالکیت فردی داخلی و بین المللی است. در صورت استفاده آن ها برای اهداف تجاری و غیر تجاری بدون داشتن اجازه کتبی پیگرد قانونی صورت می گیرد.

استرداد وجه

در صورت بروز مشکلاتی در زمینه فعالیت های لوپاس اگر این سازمان قادر به ارائه خدمات توافق شده نباشد موظف است مبلغ دریافت شده را به کاربر بازگرداند.
اگر به هر دلیلی کاربر خواستار لغو همکاری باشد و لوپاس آغاز شده باشد، تعهدی برای بازگشت وجه وجود ندارد.

حل اختلافات

در صورت بروز هر گونه مشکل و وجود هر گونه اختلاف در مفاد این تعهدنامه، شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان نسبت به انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن قضاوت خواهد کرد.

مکاتبات

تمامی مکاتباتی که بین افراد صورت می گیرد بایگانی می شود تا در صورت بروز مشکلات بتوان به آن ها رجوع کرد.